Myslivecké slavnosti – MS Kunkov

V sobotu 17.6.2017 se na hřišti v Bezuchově uskutečnily Myslivecké slavnosti u příležitosti 25 let MS Kunkov. Začaly valnou hromadou honebního společenství. Následovala Mše svatá s panem farářem Kornekem za hudebního doprovodu trubačů. Návštěvníci si nemohli nechat ujít i vystoupení dětského folklorního souboru Maleníček . K tanci a poslechu hrála skupina Funny. Celou akci moderoval Zdeněk Izer.

Doprovodný program nabídl ukázky výcviku psů , sokolníky a jízdu na koni.

Spolek Děti a příroda z.s. byl osloven k zajištění zábavy s mysliveckou tématikou pro děti. Děti poznávaly stromy, rostliny , paroží a kůže. Skládaly puzzle se zvířátky , chodily slalom na chůdách, házely na lišku a malovaly si dřevěné placky na památku. Vyzkoušely si své znalosti na připravených kvízech. Nejvíce děti zaujala sbírka motýlů a možnost si vyzkoušet hrát na lesnici a borlici.

Tyto aktivity zaujaly jak děti tak i dospělé, kteří byli mnohdy zvídavější než děti. Velké sympatie jsme získaly i u známého baviče Zdeňka Izera,který si sám vyzkoušel všechny stanoviště.

Ukázku z této akce lze shlédnout díky Kabelové televizi Přerov.

V tento den spolek Děti a příroda z.s. reprezentovali – Pavlína Palčíková, Radek Holík, Pavča Palčíková ml. , Mirek Jurajda a Petr Rolinc.

Akce proběhla díky podpoře Olomouckého kraje a ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky.

 

Nezapomeňte si prohlédnout naši fotogalerii.